kontrast:

A A A A

czcionka:

logo Whirlpool Polski Związek niewidomych Fundacja Szansa dla Niewidomych Superbrands Niewidzialna wystawa

Aktualności

Dźwiękowe instrukcje obsługi pralek w mp3

Wprowadziliśmy specjalne, nagrane instrukcje do dwóch modeli pralek w formacie MP3. Uwzględnione modele pralek ze specjalnymi nakładkami, które można zamówić przez formularz na naszej stronie to AWSP740130PBL i AWE925655P.
Instrukcje zostały nagrane przez Film Factory Studio, a głosu użyczyła pani Małgorzata Szumowska, dyrektor Niewidzialnej Wystawy.
Nagrania dostępne są na naszej stronie. Zachęcamy do pobrania ich oraz korzystania z nakładek.

Dziś na Niewidzialnej Wystawie odbyła się konferencja prasowa pod hasłem... SIĘGNIJ PO SZÓSTY ZMYSŁ, zorganizowana przez...

Posted by Invisible Exhibition- Niewidzialna Wystawa on 10 września 2015

Marka Whirlpool z tytułem SUPERBRANDS!

Marka Whirlpool po raz kolejny została uznana za jedną z najsilniejszych marek na polskim rynku i otrzymała tym samym tytuł Superbrands 2014/15! Superbrands to elitarne grono marek, dzięki któremu życie ludzi staje się lepsze, ciekawsze, łatwiejsze i bardziej przyjemne. Tytuł ten przyznawany jest na podstawie badań opinii konsumentów, a konsumenci polecają Whirlpool!

Dowiedz się więcej na www.superbrands.pl


Nakładki Whirlpool docenione na konferencji REHA FOR THE BLIND® IN POLAND !

Podczas XII edycji konferencji, która miała miejsce 4-5.12.2014 r. w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki, zaprezentowaliśmy nasze nakładki na pralki i kuchenki mikrofalowe.
Nasz projekt został uhonorowany przyznaniem II miejsca w konkursie IDOL 2014 (w kategorii: firma przyjazna niewidomym). Dziękujemy za zaufanie i serdecznie zapraszamy do zamawiania nakładek!